חידונט – חידות היגיון! for PC and MAC

דוגמא לרמת השאלות: ילדות בגיל ההתבגרות מומחיות בלייצר את זה והתשובה השובניסטית - דרמה. או "נשים כאלה גורמות לנסיכות לנקות רצפות - אמאות (כן, אמאות בשני א!) חורגות" שום הגהה ברמת כיתה א! אגב, מעבר לנלעגות ההגדרות, השידרוג בעל פונט לא ידידותי וגודלו בעייתי.

How to use חידונט – חידות היגיון! for PC and MAC

You can run all Android games and applications on your PC or MAC computer. Using a free software called Bluestacks, you don't need to purchase anything but games or applications it self if it isn't free.

  • Download Bluestacks from this link.
  • Install BlueStacks from installation file with following the on-screen instructions.
  • Once Bluestacks is installed add your Google account in it.
  • Type חידונט – חידות היגיון! in Search bar and install it.
Now you can use חידונט – חידות היגיון! on your PC or MAC.


נחמד מינוס! הראיון של המשחק מאוד יפה, אבל כמו שאמרו מקודם, יש תחושה שתירגמו חלק מהשאלות וגם העברית איומה! מה זה תחנת רוח? אולי התכוונו לטחנת רוח!

בולש*ט בייסקלי. העברית!זה כואב!בן יהודה מתהפך בקברו מכל מה שהולך כאן.המשחק מפגר ולא מושקע ורואים שהחידות עברו בגוגל טרנסלייט.יש חידות שקשה לפתור כי התרגום לעברית לא עובד או כי המידע לא מדויק.בנוסף,אם לחצתי על אות בטעות וכל המשבצות התמלאו הוא מחשיב שליחה של תשובה,ועל זה יורדות נקודות. היה קשה לעשות כפתור "שלח"? או-" בנאדם,אתה בטוח שזאת התשובה שלך?" ואפילו- קבלו רעיון מהפכני;לא להוריד נקודות על טעויות!וד"א לפעמים יותר מתשובה אחת מתאימה לשטות הזאת אז...חיים טובים לכולם! הלכתי לשחק טאקי או דוקים או משהו. נ.ב: כמה פרסומות רבאק!

זה בסדר.. היו לי 80 נקודות והכל נמחר מהמשחק כשעיצבו אותו מחדש ויש מלא פרסומות אבל זה סבבה

עדיף לא להתקין השאלות בסדר אבל רובן טיפשיות. לפעמים נתקע כשאני קונה עזרה ויוצא שבזבזתי נקודות על כלום כי צריך לצאת מהמשחק. כל חמש שניות קופצת לי פרסומת ואני מנסה ללחוץ על האותיות, ככה שיוצא שאני לוחץ על הפרסומת ובקושי אפשר לשחק ככה. חוץ מזה השאלות קצת מאתגרות, אבל לא משהו

נחמד אהבתי את הפרסומות הטורדניות שקופצות ממש כל שניה 3-4 פרסומות לחידה זה אבסורד

פשוט מטריד שכל שניה במשחק קופצות לך 3-4 פרסומות! לא מומלץ...

יותר מדי פרסומות, נתקע לפעמים כשאני קונה אות ועדיין מוריד את הנקודות בחי לתת לי את האות. עיצוב חדש יותר מידי בלאגן לעיניים, עדיף העיצוב הקודם.

יש שאלות שחוזרות על עצמן, במיוחד לקראת הסוף.. ויש שגיאות כתיב בהרבה שאלות, לרוב בשאלה עצמה ולא בתשובה אבל אמאות? בחייכם. תלמדו עברית

יש שגיאות כתיב בחלק מהחידות! יש המון פרסומות ויש שאלות ממש מטופשות.


חידונט הינו משחק חידות היגיון המכיל למעלה מ-100 שלבים ברמות קושי שונות.בכל שלב תשאלו שאלת היגיון שאת התשובה שלה תצטרכו לרשום בתיבות במסך. כל שלב שתעברו יעניק לכם נקודות נוספות. נתקעתם? לרשותכם עומדים רמזים שונים, וכן אפשרות לשלוח את החידה לחבר כדי לקבל סיועי.


Screenshots

Price Free
App Size MB
Instalations 100,000 - 500,000
Score 4.3
Developer Viral App Development
Link

We don't provide APK download for חידונט – חידות היגיון! but, you can download from Google Play

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *