NB Bilgi Yarışması for PC and MAC

Devam edin Sık sık update yapn guncel kalsın

How to use NB Bilgi Yarışması for PC and MAC

You can run all Android games and applications on your PC or MAC computer. Using a free software called Bluestacks, you don't need to purchase anything but games or applications it self if it isn't free.

  • Download Bluestacks from this link.
  • Install BlueStacks from installation file with following the on-screen instructions.
  • Once Bluestacks is installed add your Google account in it.
  • Type NB Bilgi Yarışması in Search bar and install it.
Now you can use NB Bilgi Yarışması on your PC or MAC.


Kim milyoner uygulamasiydi bu Lisanssiz yapmisiniz madem guncelleyince neden boyle anlamsiz bir sey cikiyor. Kullanici haklarina sayginiz yok mu hic.

Felfecir Formatla ilgili bir telif hakki sorunu yuzunden arayuz degisti sanirim ama bu arayuz cok uyduruk olmus. Yarismanin ana unsurlari olan joker hakki , kazanilan para odulu vs nin kaldirilmasi oyun zevkini son derece dusurmus. Ayrica muzik eseri tahmin sorularinda database cok eksik kaliyor, 3-4 oyunda ayni parcalar tekrar etmeye basliyor, eger bu soru sekli cok yer tutuyorsa bence yeni updatelerde kaldirmayi da dusunebilirsiniz. Bunlarin disinda severek oynuyoruz

Super Bizlerden de boyle guzel uygulamalarin cikmasi beni cok sevindiriyor.

Tablet? Tablet için uyumlu değil ekran küçük kalıyor

Telefon Son guncellemeyle telefon jokeri berbat oldu . Hic bir soruyu bilemiyorlar . Bunun duzeltilmesi gerek

gunceleme gerek sesli sorular icin: -hep dogru biliyor , dogru bilme oranı azaltilmali - cevap geliyor , hemen gidiyor sessiz mod için: - sessiz modda sesli soruların sorulmaması lazım

Jokerler Oyun yeni sisyemiyle çok kötü oldu bi önceki update de tam oyun düzeldi tamamlandi dedim ama yine bozdunuz jokerler nerde kaç para kazandim hiçbiri yok anlamadim oyunu

Ayıp ya Belli ki telif haklari nedeniyle formati jokerleri kaldirmak ve tasarimi degismek zorunda kalmislar. Saatlerce gece gunduz Program yazmanin ne kadar zor oldugu bilmeyen burda klavye babasi olan kisiler Lan parami verdinizde adamlara hakaret etme yetkisini kendinizde buluyorsunuz. Begenmediysen kaldirirsin olur biter. Insan olmayi deneyin biraz insan.

... gunde 3 update fazla degil mi?! seyirci jokeri sonuclari göremeden kayboluyor. SGSII

Yeni ara yüzü ve oyun sistemni begenmedim keske update yapmasaydim çok saçma olmuş önermiorum..

Iyi hos ama Sorularin zorlugunun ilk sorudan sona dogru artmasi gerekli, bunun disinda basarili

Guzel Ancak birkac online alisveris sitesiyle anlasabilirsiniz hepsiburda, gittigidiyor, limango, markafoni, trendyol gibi. Ozellikle trendyol boyle kampany

Basit sorular Uygulama guzel ancak "aşağıdakilerden hangisi assagidadir?" Tarzı sorular var. Daha farkı kültür soruları olmalı...

Basit ama eğlenceli Görsel olarak eksikliği ve soruların basitliği oyundan soğumaya neden olsa da gayet keyifli bir uygulama.

Uygulama hızla daha iyiye gidiyor... Uygulama ilk günlerine göre çok çok gelişti, yanlış soru ve cevap problemi giderilmiş gözüküyor, pek çok yeni soru eklendi... Tebrikler!

Soru Soru sayisi az, daha cok cesit olmali.

Guzel Oyun cok basarili. Daha iyi grafikler olsaydi 5 yildiz verecektim. Bu arada bir bug bildireyim; 'son karariniz mi?' sorusu sirasinda telefondaki geri tusuna basinca secilen sik turunc olarak kaliyor ve bir daha bir sey secilemiyor. Bunun duzeltilmesi gerek.

Ortalama Sorular tekrar ediyor, jokerler yanlış cevapları veriyorlar, hatta son soruda en az orana sahip şıkkı seçtim doğru çıktı.

Bug var Süre bitince yeşil ile belirtilen doğru şıkka basarsanız diğer soruların cevaplarını süre bitmeden veriyor :)

Yaaaa Programci, millet ne derse senin yaptigin programa yani sana soyluyo. Eger elestri alamiyorsan bence hic cikma bu platformlara. Terbiyesiz diyerek kendi seviyeni belirledin.

Kotunun iyisi 3 kere ustuste oynadim ve 3.sunde sorular 2 soruda 1 olmak uzere tekrarlamaya basladi. oyun ic konfigurasyon olarak daha iyi olabilir. telefon jokerine dokundugumuz anda hicbir belirti ortaya cikmiyor, birden ekranda cevap cikiyor. Bunlar eksiler artilar ise sorular guzel ama onlar da tekrarlamaya basliyor iste.


* Uygulamanın, bazı antivirüs yazılımları tarafından “virüs” olarak algılanmasına sebep olan reklam platformu kaldırıldı.* Bu reklam platformunun ihtiyaç duyduğu izinler kaldırıldı.Yeni uygulamamız çok yakında markette yayınlanacaktır. Lütfen bizi takip etmeye devam edin.


Screenshots

Price Free
App Size 11 MB
Instalations 100,000 - 500,000
Score 4.0
Developer NB YAZILIM
Link

We don't provide APK download for NB Bilgi Yarışması but, you can download from Google Play

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *