Quiz & Go for PC and MAC

Wygląda na to że w najnowszej wersji poprawiono najbardziej dokuczliwe bugi i teraz działa to dobrze. (te bugi to było gubienie wyników ostatnio robionych quizów po wyjściu z aplikacji i zawieszanie się aplikacji przy przełączaniu na inną/blokowaniu ekranu).

How to use Quiz & Go for PC and MAC

You can run all Android games and applications on your PC or MAC computer. Using a free software called Bluestacks, you don't need to purchase anything but games or applications it self if it isn't free.

  • Download Bluestacks from this link.
  • Install BlueStacks from installation file with following the on-screen instructions.
  • Once Bluestacks is installed add your Google account in it.
  • Type Quiz & Go in Search bar and install it.
Now you can use Quiz & Go on your PC or MAC.


Mało testów, ale zagadki z niektórych dziedzin bardzo ciekawe. Mam tylko jedno pytanie, po co się zbiera pieniądze? Mam ponad 3 000 i nie wiem czy gdzieś się to wydaje, czy tylko liczba punktów?

Rany boskie, przynajmniej tutaj zatrudnilibyście kogoś znającego dobrze ojczysty język! Cierpicie tam na jakąś przecinkozę? "Kowboj, to poganiacz" "Chilli, to kultywar" "Herbatę, robi się z liści" no oczy bolą! Znana gazeta, która każe sobie płacić za dostęp do treści nie robi tak podstawowych błędów.

Gra bardzo dobrze napisana. Świetne animacje. Integracja z Google Play Games. Oby tak dalej!


Lubisz quizy? Mamy coś dla Ciebie! Zagraj w Quiz & Go, czyli darmową grę, w której przenieśliśmy rozwiązywanie quizów na wyższy level! Quiz & Go to wciągająca i efektownie wyglądająca gra mobilna typu trivia. Pozwala sprawdzić poziom swojej wiedzy w różnych kategoriach takich jak film, sport, muzyka, geografia, historia, polityka i wiele, wiele innych. Jest […]


Screenshots

Price Free
App Size MB
Instalations 10,000 - 50,000
Score 4.1
Developer AGORA SA
Link

We don't provide APK download for Quiz & Go but, you can download from Google Play

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *