Zapytaj Onet for PC and MAC

Duży minus to jakość dodawanych zdjęć! Poza tym brak powiadomień, że ktoś skomentował moją odpowiedź, brak dostępu do wiadomości, brak możliwości zapraszania użytkowników i zarządzania zaproszeniami. I co najgorsze... Wylogowywuje z apki co kilka dni!! Może w ogóle zróbcie żeby przy każym włączeniu trzeba było się logować. ;/ Dno.

How to use Zapytaj Onet for PC and MAC

You can run all Android games and applications on your PC or MAC computer. Using a free software called Bluestacks, you don't need to purchase anything but games or applications it self if it isn't free.

  • Download Bluestacks from this link.
  • Install BlueStacks from installation file with following the on-screen instructions.
  • Once Bluestacks is installed add your Google account in it.
  • Type Zapytaj Onet in Search bar and install it.
Now you can use Zapytaj Onet on your PC or MAC.


Mam tylko jedną mało uwagę odnośnie aplikacji, otóż loguje się za pomocą gogle + i nie mogę się zalogować w wersji mobilnej. Mam nadzieje że w wkrótce się to zmieni. :)


Często szukasz informacji w sieci? Dzięki naszej aplikacji otrzymasz odpowiedź na swoje pytanie nawet w trzy minuty! Darmowa aplikacja Zapytaj Onet to dostęp online do bazy milionów pytań, odpowiedzi i porad. Jeśli czegoś nie wiesz – po prostu zadaj pytanie. Jeśli czujesz się ekspertem w danej dziedzinie – dziel się swoją wiedzą z innymi i […]


Screenshots

Price Free
App Size MB
Instalations 50,000 - 100,000
Score 4.2
Developer Onet Spółka Akcyjna
Link

We don't provide APK download for Zapytaj Onet but, you can download from Google Play

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *