Żulionerzy for PC and MAC

1.000.000 pobrań czyli ludzi się podoba. Zróbcie nowa grę.

How to use Żulionerzy for PC and MAC

You can run all Android games and applications on your PC or MAC computer. Using a free software called Bluestacks, you don't need to purchase anything but games or applications it self if it isn't free.

  • Download Bluestacks from this link.
  • Install BlueStacks from installation file with following the on-screen instructions.
  • Once Bluestacks is installed add your Google account in it.
  • Type Żulionerzy in Search bar and install it.
Now you can use Żulionerzy on your PC or MAC.


Zajebista Bardzo fajna , nowa opcja niecenzuralnych pytan przypada do gustu . a zlaszcza fakt, ze niezla gre polaczono z zabawna parodia.

Calkiem calkiem Gra jest fajna jesli chodzi o gameplay, jedyne co moze wkurzac to zapetlajaca sie w kolko jedna i ta sama muzyka i glos prowadzacego Żulberta :-) ale da sie je wylaczyc .

Wyrazy szacunku Rad jestem korzystać z tego z produktu, albowiem oferowana rozrywka jest na nader wysokim poziomie intelektualnym. Niewątpliwie pytania zostały przygotowane przez specjalistów I pozwalają na zaiste precyzyjny trening naszych umysłów. Nalezy także zaznaczyć iż psodklad muzyczny gry jest naprawdę godznie skomponowany, impresja o jedynym slusznym napoju alkoholowym wzbudza łzy w mych oczach. Szanowni państwo, macie przed sobą produkt o wysokich walorach rozwojowych, a gra może konkurowac o miano gry edukacyjnej. Polecam prof. Dr ha b . mgr inż. Hipolit Warejski,.

Rewelacja!!! Fantastyczna gra! Doskonale dziala na HTC HD2. Polecam!

Lezka sie w oku kreci A kiedy port Zulsnake'a?

zajebiste tylko idiota daje 1 jak jest za trudne to nie oceniaj

E tam. Straciłem dwie minuty życia na to - żałuję.


Pewnie kojarzysz taki program z TV – Milionerzy? Phi, marna podróbka wiekowego undergroundowego winoturnieju – Żulionerów! W tej produkcji masz niebywałą, nieocenioną i niezwykłą szansę wcielenia się w gracza-żula, startującego w konkursie, w którym nagrodą jest dziesięć tysięcy buteleczek. O tak, konkret libacja! Zasiądź naprzeciwko prowadzącego Żulberta Hurbańskiego i odpowiedz na szereg pytań nie z […]


Screenshots

Price Free
App Size 5.6 MB
Instalations 1,000,000 - 5,000,000
Score 4.3
Developer hq development
Link

We don't provide APK download for Żulionerzy but, you can download from Google Play

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *